Londýnská 123/36, Praha 2 - Vinohrady
725 430 040
Drobečková navigace

Úvod > Burza elektrotechnické výroby > Nabízíme elektrotechnickou výrobní kapacitu

Nabízíme elektrotechnickou výrobní kapacitu


Máte volnou kapacitu pro výrobu elektrotechnických výrobků? Vyplňte základní údaje do formuláře a rádi s vámi připravíme spolupráci.

Elektrotechnická výroba v okrese Benešov

Certifikovaný elektrotechnický výrobní závod nabízí volnou kapacitu výroby. Osazení malých i velkých sérií PCB, jak technologií SMT, tak i THT.Výroba se provádí na nejmodernějších osazovacích strojích. Pájení reflow i pájení v parách. Selektivní pájení. Optická kontrola. Vývoj a realizace. Výroba na klíč. Možnost i ruční specializované výroby - kabeláž, konektory. Kompletace výrobků a balení.

Více

Publikováno 17. 10. 2019 14:16

Elektrotechnická výroba Kladno

Renomovaná elektrotechnická výrobní firma, která se zabývá vývojem a výrobou elektrotechnických zařízení aktuálně nabízí volnou výrobní kapacitu. Montáž, osazení a kompletace DPS. Technologie SMT + klasické vývodové součástky. Profesionální výrobní linky vhodné pokrýt i větší výrobu. Lokace - Kladno.

Více

Publikováno 29. 4. 2019 13:51

Kompletní výroba rozvaděčů pro automatizaci - Karlovarský kraj

Firma, která se zabývá výrobou rozvaděčů pro automatizaci - od návrhu až po realizaci a oživení, nabízí volnou výrobní kapacitu. Firma do 20 zaměstnanců. Flexibilní řešení zakázek. V oboru působí 20 let.

Více

Publikováno 25. 1. 2019 16:33